top of page

AR-GE ÇALIŞMALARI

Lithorium MicroTech tamamladığı ve devam ettirdiği birçok ileri teknoloji ürünün argesini başarıyla tamamlamış ya da devam ettirmektedir. Araştırma ve geliştirme sürecinde fikir aşamasından kavramsal tasarım ve proje araştırması, sonrası modelleme ve simülasyon çalışmaları yaparak sürecin geliştirilmesi ve prototip üretimlerinin test ve deneysel olarak teknik doğrulaması aşamalarından geçirilmesiyle birlikte sürecin başarıyla tamamlanmasını sağlar.

Özel tasarım sistem ve cihazların arge çalışmaları için elektronik, yazılım, ölçüm ve test sistemleri, mekanik tasarım ve üretim konusunda projeleriniz için arge süreçlerinizi tanımlayarak sistematiğini yönetecek ekibimizle sizlerleyiz. 

Lithorium Mikroteknolojiler San. ve Tic. LTD. ŞTİ. ar-ge projeleri üzerinde tecrübeli mühendislerden ve danışman ekibimizden oluşmaktadır. Mekanik, elektronik, yazılım ve optik alanları için bünyemizde ve çözüm ortaklarımızla birlikte, ulaşılması gereken hedefler için sistematik şekilde araştırma ve geliştirme süreçlerinizi yönetebiliriz. 

 

  Geliştirilecek proje/ürün için özel olarak

  • Temel proje araştırması, Kavramsal tasarım

  • Simülasyon çalışmaları ve simülasyona dayalı teorik bulgular

  • Bulguların deney ve test sistemleri ile teknik doğrulaması

  • Teknik doğrulama sonuçlarıyla birlikte hedefe ulaşma 

bottom of page